רשת אור סריקות הכל תחת קורת גג אחת!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לחצו כאן להזמנת פלוטים וסריקות

  רשת אור סריקות הכל תחת קורת גג אחת!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לחצו כאן להזמנת פלוטים וסריקות

   הדפסה על קנבס

   הדפסה על קאפה

   פוסטרים

   חוברות

   מחלקת סטודנטים

   מדבקות קיר – טפטים

   רשת אור סריקות הכל תחת קורת גג אחת!

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לחצו כאן להזמנת פלוטים וסריקות

    לקבלת הצעת מחיר

    מגוון השירותים שלנו

    בואו לדעת עלינו קצת יותר

    רשת מכוני העתקות “אור”, מהוותיקות בענף, הוקמה בשנת 1982 ומציעה מגוון רחב של שירותי צילום, העתקת תכניות, סריקות ממוחשבות והפקות דיגיטליות בפורמט רחב בפריסה ארצית.

    רשת “אור”, מתמחה בצילום והדפסת תוכניות בנייה לאדריכלים ומתכננים של בתים צמודי קרקע, דירות למגורים, שינוי תבע”ות (תכנון בנין ערים) תשתיות וכבישים.

    אנו מלווים את תפוצת הפרוייקטים בכל צורך, תוך עמידה בלוחות הזמנים ומתן שירות אישי ומקצועי. העבודה מתבצעת באיכות גבוהה ובציוד מתקדם תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים קצרים במיוחד.

    קרא עוד עלינו

    6

    סיבות

    למה לבחור בנו

    מהירות
    איכות הצוות
    חומרים איכותיים
    מגוון רחב של שירותים
    40 שנות וותק וניסיון בתחום
    שירות אדיב ומקצועי

    בין הלקוחות שלנו

    הצטרפו לאלפי לקוחות ממליצים

    עתליה דור וליאת טלר, קבוצת בסט

    התחלנו עבודתנו עם רשת אור מכוני העתקות לפני כחודשים. במסגרת עבודתנו עם הרשת נתקלנו בצוות לעניין, תפעול שוטף של פתרונות לבעיות ושירות איכותי מעל לכל. עובדי החברה מסורים ואמינים, זריזים והתיאום ביניהם פשוט מעיד על ביצוע עבודה יעילה, מהירה וכמובן עבודות איכותיות. המכון שם תשומת לב רבה על הלקוח וזאת לעיתים אף בשעות לא נוחות וכל זאת על מנת לעמוד בזמנים. משרדינו רוצה להודות לכם על השירות שאתם מספקים ביעילות ומקצועיות רבה.

    חיים נחושתן, קבוצת רייק

    חברת אור סריקה מבצעת בעבורנו עבודות תוויין והדפסות בדייקנות ובמסירות ולשביעות רצוננו המלאה. "אור סריקה" הוכיחה עמידה בלוח זמנים ביעילות, בהגינות ובמקצועיות בל עת שאנו פונים אליה. במיוחד ברצוני לשבח את דדי סעדי וברק מולם אנו עובדים, ברמת השרות, הידע, והאמינות והסבלנות הרבה. המשיכו להיות חברה מובילה, שהשרות והמקצועיות הן חלק מהותי ועיקרי בתפיסה.

    מרי ניב משה – מהנדס ביצוע, עמירם סיון בע"מ

    ברצוני לשבח את פעילות מכון העתקות, את אופן ביצוע התוכניות בצורה נקייה ומסודרת, זמינות והגעת התוכניות בזמן ובאופן מידי. אנו פועלים באתר הר המור בהר חומה בירושלים, ומודים לך על השירות הזמין והמסור.

    איתן ורון, תמאטופ

    לכבוד צוות מכון אור סריקה, בבקר קר וגשום מילים חמות וההערכה גדולה לשירות המקצועי והאדיב והמהיר.

    נעים עוזי, משרד המשפטים

    אבקש להביא לידיעתכם כי בכל העבודות שביצענו מולם קיבלנו שירות מצוין, יעיל ואמין בסבר פנים יפות ובלו"ז כמקובל. אציין כי בכל פניותיי אליהם קיבלתי מענה מהיר, איכותי ואמין.

    להצעת מחיר משתלמת

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לחצו כאן להזמנת פלוטים וסריקות

     אור מכון העתקות

     בכל אחד מארבעת סניפי רשת אור תוכלו למצוא את המומחים שלנו שישמחו לענות, לכוון ולייעץ לכל מטרה ועזרו לכם למצוא את העתקת האור הנכונה עבורכם.
     רשת אור מזמינה אתכם להתקשר למחלקת השיווק שלנו 054-7000-341 או לאחד מארבעת הסניפים שלנו ולשמוע מהמומחים שלנו איך נוכל לעזור לכם, בצורה הטובה והנוחה ביותר.

     מכון העתקות אור

     במאה העשרים פותחו מכונות שנעזרו באותה טכנולוגיה בדיוק, אבל במקום חשיפה לאור השמש המכונות חשפו את התוכניות , שכאמור שורטטו על נייר שקוף , לאור אולטרה סגול. החשיפה הזו ביצעה את אותו תהליך של אור השמש; חשיפה לאור ומריחת חומר כימי על הנייר לקיבוע סופי של התוכנית. כאמור שיטה זו נקראה העתקות אור. כך צצו מכוני העתקות שכללו את השם אור. מכון "אור" (לימים עם הרחבת החברה ופתיחת הסניפים  שם החברה שונה ממכון אור לרשת אור. מכון אור התמחה בהעתקת תכניות בשיטת העתקת אור. בתחילה במכשירי העתקה מבוססים אמוניה, ומיד עם פיתוח טכנולוגיה לשימוש בחומרים ידידותיים יותר לסביבה. מכון אור היה המכון הראשון בארץ שהחליף את הטכנולוגיה של העתקות אור באמצעות אמוניה לטכנולוגיה של העתקות אור  ירוקה, ידידותית לסביבה.

     בתחילת שנות השמונים מכון אור היה חלוץ בארץ בהחלפת טכנולוגיית העתקות אור בהדפסות דיגיטליות, באמצעות פלוטרים של חברת HP לימים מכון אור הרחיב את פעילותו לרשת אור עם סניפים חדשים שכולם בצעו העתקות אור בשיטה הדיגיטלית. המונחים  "העתק אור" או "העתקות אור" נשארו בכדי להמחיש שירות או מוצר שאנו מבקשים אבל בעצם מתכוונים לתהליך הדפסה דיגיטלית.

     העתקות אור

     העתקות אור הן הדפסות של תכניות בנייה ושרטוטים שונים. המונח "העתקות אור" נוצר עקב השיטה שהיתה נהוגה עשרות שנים לבצע העתקות באמצעות טכנולוגית "העתקות שמש" מקור השם העתקות שמש  הוא בטכנולוגיה שפותחה במאה ה19 להתקת תכניות בנייה שרטוטים שונים של בתים, כבישים כנסיות מסילות ברזל וכדומה. טכנולוגית העתקת שמש  מבוססת על נייר שהיה מצופה בחומר כימי שרגיש לאור השמש. המתכננים היו משרטטים תכניות על נייר שקוף מצמידים את הנייר השקוף על הנייר הכימי, ויוצאים החוצה לחשיפה לאור השמש למספר שניות. במקום שבוא לא היה קו או סימון כלשהו החומר הכימי היה מתאדה. הנייר עם הסימונים\ שרטוטים היה נטבל בחומר כימי  שנקרא אזוליד AZOLID  שקיבע את השרטוט שנשאר על הנייר, וכך התקבלה תכנית שיכולה להישמר עשרות שנים.  לכן שיטה זו נקראה עד סוף המאה עשרים העתקות שמש. במהלך המאה ועשרים העתקות השמש השתכללו ועברו להעתקה באמצעות מכונות העתקה.  השיטה "החדשה" נקראה העתקות אור מאחר ומדובר בנייר כימי הנייר דוהה עם השנים ומקבל גווני רקע כהים (בדר"כ בצבע חום ("ספיה"), או כחול, תלוי בגוון הנייר והחומר הכימי המקורי.

     העתקת אור

     לכל צורך או שאלה רשת אור מזמינה אתכם ליצור קשר עם אחד מארבעת הסניפים שלנו, סניף ירושלים, סניף נתב"ג, סניף מרכז או סניף השרון או להרים טלפון למחלקת השיווק שלנו 054-7000-341. לספר לנו מה השירות שמעניין אתכם, למה אתם זקוקים ואנו נדאג לספק לכם זאת בשירות הטוב ביותר ובמחיר שווה לכל כיס.

     מכוני העתקות

     רק ברשת אור תוכלו למצוא מגוון רחב ביותר של סוגי העתקות שונים. מכון העתקות מבצע עבודות גדולות בדרך כלל. כמו למשל הדפסה של תוכניות בנייה. תוכניות בנייה נדרשות להגיע בגודל מסוים על מנת לאפשר לעבוד על פיהן בתנאי שטח. בנוסף, חשוב מאד שתוכניות בנייה, תהיינה מודפסות באופן קריא שיאפשר לכל אחד להבין את הכתוב. לכן, מכון העתקות משמש תפקיד חשוב בהנגשת הידע החיוני לאנשי מקצוע.

     בנוסף רשת אור מחזיקה בציוד הדפסה מהרמה הגבוהה ביותר לצד מומחים שישמחו לדאוג לכל צרכי ההעתקה וההדפה שלכם ובאחריות מלאה. בכל שיטה אנו מתחייבים לספק לכם מוצר ולפעול בדרכים היעילות ושירותיות ביותר על מנת לענות על כל צורך ובקשה. יש לכם אתגר עבורנו? נשמח לשמוע.

     מכון העתקות

     מכון העתקות בשונה ממכון דפוס רגיל בעל יכולות, מכונות וציוד כללי רחב יותר במומחיות העתקת מסמכים, תמונות, ציורים ושרטוטים. מומחיות זו הינה מורכבת ועל מנת לספק לכם את הרמה הגבוה ביותר רשת אור מחזיקה בציוד הטוב והחדשני ביותר בתחום העתקות.
     רשת אור מחזיקה במכון העתקות האיכותי ביותר בארץ ומפוזרת בארבע מוקדים ברחבי הארץ שמחכים לתת ייעוץ ושירות לכל צורך העתקה שיהיה לכם.

     מכון העתקות הוא בעצם מכון סריקה והדפסה המספק שירותים רבים לחלקים שונים בשוק, מעסקים קטנים וסטודנטים לעסקים גדולים ומוסדות. בחירה בשירותי העתקה במכון אור היא בחירה שתספק לכם את שירות העתקות הטוב ביותר בארץ שעושה שימוש בידע והטכנולוגיה החדשניים ביותר ממגוון רחב של שיטות שונות, מסורתיות כחדשניות ביחד. מכון העתקות של רשת אור כאן לשרותכם על מנת להציג את התוכן שלכם באופן הברור ביותר.

     מכון העתקות של רשת אור

     לכל צורך או שאלה רשת אור מזמינה אתכם ליצור קשר עם אחד מארבעת הסניפים שלנו, סניף ירושלים, סניף נתב"ג, סניף מרכז או סניף השרון או להרים טלפון למחלקת השיווק שלנו 054-7000-341. לספר לנו מה מכון העתקות שלנו יכול לעשות עבורכם.

     מגוון שיטות העתקה שונות

     רק ברשת אור תוכלו למצוא מגוון רחב ביותר של סוגי העתקות שונים. מכון העתקות מבצע עבודות גדולות בדרך כלל. כמו למשל הדפסה של תוכניות בנייה. תוכניות בנייה נדרשות להגיע בגודל מסוים על מנת לאפשר לעבוד על פיהן בתנאי שטח. אנו מחזיקים בציוד הטוב ביותר על מנת לספק את השרות המקצועי ביותר עבורכם.

     מכון אור העתקות

     רשת אור מתגאה בהיותה נחשבת למכון העתקות ברמה הגבוה ביותר שתמצאו. מכון העתקות שלנו בשונה ממכון דפוס רגיל, הוא בעל יכולות, מכונות וציוד כללי רחב יותר במומחיות העתקת מסמכים, תמונות, ציורים ושרטוטים. מומחיות זו הינה מורכבת ועל מנת לספק לכם את הרמה הגבוה ביותר רשת אור מחזיקה בציוד הטוב והחדשני ביותר בתחום העתקות.
     רשת אור מחזיקה במכון העתקות האיכותי ביותר בארץ ומפוזרת בארבע מוקדים ברחבי הארץ שמחכים לתת ייעוץ ושירות לכל צורך העתקה שיהיה לכם.

     מכון העתקות הוא בעצם מכון סריקה והדפסה המספק שירותים רבים לחלקים שונים בשוק, מעסקים קטנים וסדטונטים לעסקים גדולים ומוסדות. בחירה בשירותי העתקה במכון אור היא בחירה שתספק לכם את שירות העתקות הטוב ביותר בארץ שעושה שימוש בידע והטכנולוגיה החדשניים ביותר ממגוון רחב של שיטות שונות, מסורתיות כחדשניות ביחד. מכון העתקות של רשת אור כאן לשרותכם על מנת להציג את התוכן שלכם באופן הברור ביותר.

     כל מה שרציתם לדעת

     אתם שואלים - אנחנו עונים

     כמה עולה הדפסה על בד?

     העלויות של הדפסה על חומר גלם כזה או אחר עשויות להשתנות בהתאם לבקשות מיוחדות ובהתאם לגודל המבוקש. אתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו תקבלו את המחיר הנוחים ביותר ואת אנשי המקצוע המנוסים ביותר שבאמצעותם תוכלו להגשים את כל החלומות שלכם. בסופו של יום המחיר חשוב אך הוא לא האלמנט היחידי שקובע כאשר מדברים על הנושא של הדפסה על בד. אצלנו תקבלו גם שילוב של מחיר משתלם במיוחד וגם אנשי מקצוע מנוסים אשר יעמדו לצדכם בכל שאלה או בעיה. כך שאתם אתם לא רוצים להתפשר הגעתם למקום האידיאלי עבורכם.

     כמה זמן מראש מוטב להזמין הדפסת תמונות על קנבס?

     אנו סבורים כי לחכות לדקה ה-90 זה אף פעם לא אידיאלי כאשר מדובר על הדפסת תמונות על קנבס. התהליך יכול לקחת מספר ימים, ולכן חשוב מאוד שלא תהיו בלחץ דבר שעלול להשפיע גם על התוצאה הסופית. ככל שתגיעו כמה ימים מראש, כך תוכלו לדעת שיש לכם מספיק זמן להגיע אל התוצאה המבוקשת. ביחד עם צוות המומחים שלנו נוכל לעזור לכם לבחור את התמונה המתאימה לכם, דבר שלעיתים עשוי לקחת קצת זמן. הדפסת תמונות על קנבס חייבת להיות ברמה גבוהה על מנת שתוכלו ליהנות מהתוצאה הסופית, עם הצוות שלנו בהחלט תוכלו לעשות זאת.

     כמה זמן לוקח הדפסת תמונות על קאפה?

     בשונה מאופציות אחרות, הדפסת תמונות על קאפה איננה לוקחת זמן רב, וזוהי אחת מהדרכים המהירות ביותר להדפיס תמונה מוגדלת. כך שאם אתם מחפשים פתרון מהיר עבור אירוע שקורה ממש בימים הקרובים, זה בהחלט יכול להיות הפתרון הטוב ביותר. אנו ממליצים לכם להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו על מנת שתוכלו ביחד איתם להגיע להחלטה הטובה ביותר עבורכם. הדפסת תמונות על קאפה זה איננו דבר של מה בכך, ולכן חשוב מאוד שתפנו אלינו על מנת לקבל חוות דעת מקצועית ואמינה.

     הדפסה על קנבס באיזה גודל?

     אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לעשות כאשר ניגשים להדפיס על קנבס זה לבחור את הגודל הנכון. לא מעט אנשים אינם חושבים על כך לעומק ובסופו של יום מגלים כי הם בחרו תמונה גדולה מידיי או קטנה מידיי. זוהי הסיבה שאתם צריכים לבצע הדפסה על קנבס אך ורק אצל מקצוענים אשר יעזרו לכם לקבל את כל ההחלטות החשובות הללו. הדעה הרווחת היא כי בסלון הבית מומלץ לבחור תמונות קנבס גדולות ומלבניות, ואילו לחדרי השינה ההמלצה היא לבחור תמונות בינוניות ומרובעות. כמובן שבסופו של יום ההחלטה היא בהתאם לשאר האלמנטים הקיימים בבית שלכם. אסור להקל ראש בעת הדפסה על קנבס, וצריך לקחת כל דבר בחשבון.