רשת אור סריקות הכל תחת קורת גג אחת!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לחצו כאן להזמנת פלוטים וסריקות

  רשת אור סריקות הכל תחת קורת גג אחת!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לחצו כאן להזמנת פלוטים וסריקות

   סריקת מסמכים

   סריקת מסמכים היא פעולה חשובה המשמשת מגוון רחב של אנשי מקצוע, הוראה, אומנות ועוד. מסטודנטים ועד אדריכלים שירות סריקת מסמכים הוא בורג חשוב בכל בית דפוס או מכון העתקות. סריקת מסמכים כיום מתבצעת תוך כדי שימוש בטכנולוגיה עדכנית הכוללת מחשבים, תוכנות סריקה, חיישנים, סורקים ועוד.

   רשת אור מתגאה ביכולת סריקת מסמכים מהטובה והאיכותית ביותר בארץ, לצד שירות ומחיר ללא תחרות. אנו יודעים כמה סריקת מסמכים יכולה להיות רצינית וחיונית עבור לקוחותינו ולכן אנו מעסיקים מומחים רבים שמצוידים בציוד הטוב ביותר לסריקת כל מסמך שתחפצו לכל שימוש ומטרה.

   שירותי סריקת מסמכים

   בעולם המודרני מסמכים הינם מצג המתעד עובדות, איורים, שרטוטים, מחקרים ורעיונות. ישנם מספר דרכים רבות בהן מידע יכול להיות מוצג על גבי מסמך כמו באופן כתוב, מאויר, מודפס, משונן, מצולם מוקלט ומשורטט. המילה מסמך מגיע מהמילה לסמוך ומתייחסת לאחריות של המידע המוצג על גבי מסמכים. בעידן המחשבים מסמכים אינם מוגבלים לתוכן ממשי. בנוסך הוא אינו מתייחס רק לתוכן על גבי נייר כתוב או מודפס, אלא גם למסמך דיגיטלי, קובץ מחשב שמכיל מידע דיגיטלי מסוגים שונים, למשל: טקסט, תמונות, טבלאות, אודיו, וידאו ומיצגים דיגיטליים.

   חברה לסריקת מסמכים

   מסמכים יכולים לשרת צרכים רבים ולכן יש לשים תשומת לב רבה לאופן בו הסריקה מתבצעת ולאיזה ציוד עלינו לפנות לכל סריקה.
   סריקות של מסמכים רבים נעשות באמצעות סריקת מסמך המקור, אך לא רק. רשת אור מתמחה בסריקה של סוגים רבים של מסמכים ותוכל לעזור לכם לסרוק כל סוג מסמך שתרצו בין אם מסמך המודפס על גבי נייר או מסמך דיגיטלי. אין מסמך שמומחים שלנו לא יצליחו לסרוק.

   לכל צורך או שאלה רשת אור מזמינה אתכם ליצור קשר עם אחד מארבעת הסניפים שלנו, סניף ירושלים, סניף נתב"ג, סניף מרכז או סניף השרון או להרים טלפון למחלקת השיווק שלנו 054-7000-341. לספר לנו איזה מסמכים אתם צריכים לסרוק ואנחנו נדאג לספק לכם זאת בשירות הטוב ביותר ובמחיר שווה לכל כיס.

   איפה אפשר לסרוק מסמכים

   סריקת מסמכים נפוצה יותר ויותר בקרב חברות שחורטות על דגלן עקרון שמירת הסביבה, חסכון במקום איכסון, שליפת מסמך בלחיצת כפתור. סריקת המסמכים הינה בעצם המרת מסמך כתוב על נייר לקובץ דיגיטלי שנשמר באמצעים אלקטרוניים. שמירה במחשב, שמירה בתקליטור (CD) ועוד. מסמכים שנסרקים, נשמרים במצבם בעת הסריקה , כלומר אינם מתבלים, אינם מתכלים ונשמרים במצבם ביום הסריקה. סריקת מסמכים יכולה להיות מקצועית ככל שתהיה – אם היא נשמרת כראוי  – כל המאמץ הינו לשווא! יתרה מזו: הנזק עלול להיות בלתי הפיך. תלוי בסוג המסמכים הסרוקים.  מסמכים חשובים מומלץ לשמור במספר מקומות.

   סריקת קבצים

   קיימות מספר אפשרויות לאחסון ושמירת מסמכים סרוקים:

   • שמירה ואיחסון בסיסיים ביותר הינם שמירה במחשב המחובר לסורק. שמירה זו אינה מאובטחת. החשש לאיבוד או השמדת הקובץ הסרוק ובעצם איבוד המסמך הדיגיטלי הינו גבוה ולא מומלץ! חשיפה לאיבוד המסמך נובעת ממספר סיבות
   • תקלה במחשב, שתמנע גישה לדיסק הקשיח, שבו בדר"כ נשמרים קבצי הדאטה.( DATA). במקרים רבים ניתן לשחזר את האינפורמציה השמורה בדיסק הקשיח. אולם, שתי בעיות בשמירה כזו: הראשונה, לעיתים שיחזור האינפורמציה הזו יקרה מאוד (תלוי בסוג התקלה). השנייה, חמורה עוד יותר: לעיתים האינפורמציה לא ניתנת לשיחזור. במקרה כזה כל מלאכת סריקת המסמכים היתה לשווא. אם המסמך המקורי לא נשמר – אזי הוא אבד לעולמים!
   • מחיקת הקובץ. מחיקה בטעות. אם המסמך נשמר במקום אחד בלבד, מחיקתו בטעות עלולה לגרום לאיבוד המסמך לחלוטין. אמנם במקרים רבים ניתן לשחזר קבצים שנמחקו. לפיכך סריקת מסמך שנמחק יהי הניתן לשיחזור . האפשרות של שיחזור מסמך שנמחק בטעות תלויה בראש ובראשונה במרחק הזמן שבו המחיקה בוצעה, עד שהתגלתה הטעות.
   • שמירה במחשב מקומי בדרך כלל לא תעשה באופן מספיק בולט ומקצועי. שמירת מסמך לא מקצועית , כלומר ללא תגיות מתאימות לחיפוש ושיחזור – יקשו על מציאתו בשלל הקבצים השמורים בדרך כלל במחשב אישי. סריקת מסמכים היא מחויבת המציאות.

   מה זה סריקת מסמכים

   שמירה בתקליטור. שמירה זו מובטחת יותר משתי האפשרויות הראשות שהוזכרו לעיל בסעיף 1; החשש לתקלה קטן יותר, הסיכוי למחיקה בטעות הוא כמעט אפסי וסימון התקליטור בדרך כלל בולט לעין.  קיים חשש לנזק פיזי לתקליטור (שריטות שעלולות להיגרם עקב שמירה ואכסון לא הולמים). מומלץ לשמור את הקבצים ביותר מתקליטור אחד. המלצה נוספת היא לשמור את התקליטורים במקומות שונים. מומלץ לשמור תקליטור של סריקת מסמכים חשובים בכספת חסינות אש.

   מומלץ לשמור גם בסרבר ראשי (לחברות וארגונים שמנהלים את רשתות המחשבים ושמירת האינפורמציה בסרבר ראשי). שמירה המאובטחת ביותר והמומלצת ביותר היא בחברות שמתמחות באיחסון דאטה. אחרי ביצוע סריקת המחשבים, ניתן לרכוש "מקום איחסון דיגיטלי מאובטח". אלו חברות שמאחסנות דאטה בסרברים ייעודיים לשמירת ואיחסון אינפורמציה דיגיטלית.. חברות המתמחות באיחסון דאטה מגבות את עצמן בשמירה במספר מחשבים במקביל, בדר"כ במקומות פיזיים שונים ואפילו במדינות שונות (בדר"כ במדינות שונות בארה"ב).  שמירה זו אפשרית לגיבוי ושיחזור מיידים. מקובל לערוך גיבוי קבוע. שמירה מקצועית כזו תאפשר לבצע גיבוי בכל תדירות שהלקוח מזמין (פעם ביום, פעם בשבוע אחת לחודש וכדומה.. פעולות הגיבוי הללו הינן אוטומטיות. ללקוח נשלחת הודעת אימייל בכל פעם שמתבצע עידכון דאטה כזו.    עדכון ושמירת כזו מומלצת לביצוע בתדירות גבוהה (מספר פעמים ביום או לפחות אחת ליום) במקרים שמתבצעות סריקות מסיביות בכמויות גדולות שמתעדכנות באופן קבוע.

   פנו אלינו לסיוע

   רשת מכוני העתקות “אור”, מהוותיקות בענף, הוקמה בשנת 1982 ומציעה מגוון רחב של שירותי צילום, העתקת תכניות, סריקות ממוחשבות והפקות דיגיטליות בפורמט רחב בפריסה ארצית. פנו אלינו עוד היום לייעוץ.

   סריקת דפים

   צריכים לסרוק מסמך למטרה מסוימת? הגיע הזמן שתוכלו לעשות זאת בקלות, אך באותה נשימה גם ליהנות ממחיר זול במיוחד. אומנם כיום ניתן לבצע סריקת מסמכים דרך הטלפון, אך איכות הצילום תהיה נמוכה וברוב המקרים לא תצליח לשרת את המטרות שלכם. סריקת מסמכים ברמה גבוהה ובמחיר זול ניתן לקבל אך ורק אצלנו. אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך כך שתוכלו לקבל את התוצאה הסופית שאליה כיוונתם בתחילת הדרך. לכן אל תהססו לפנות אלינו על מנת שנבצע עבורכם סריקת מסמכים באיכות גבוהה ובמהירות שיא.

   סריקת מסמכים מחירון

   צריכים לסרוק מסמך מעכשיו לעכשיו? יש לנו את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. אנו נציע לכם מגוון רחב של אפשרויות בכל הקשור אל סריקה מסמכים. אנו נוכל לפתור לכם לא מעט בעיות כאשר אתם נדרשים לספק סריקה של מסמך למטרה כזאת או אחרת. לעיתים בלתי אפשרי לחכות זמן רב עד אשר המסמך יהיה סרוק, ואצלנו תקבלו את המסמך במהירות הגבוהה ביותר ובאותה הזדמנות גם באיכות האידיאלית. כך תוכלו ליהנות מכל העולמות כפי שמגיע לכם. אתם לא צריכים להתפשר כאשר זה מגיע לנושא של סריקת מסמכים, כי גם כאן אתם יכולים לקבל עבור עצמכם את הטוב ביותר.

   לסרוק מסמכים

   לעיתים אתם יכולים לחשוב כי סריקה של מסמך יכולה לקחת זמן רב, בטח כאשר מדובר בכמות גדולה של מסמכים אשר אמורה להיות סרוקה ביחד. אנו שמחים לבשר לכם כי אצלנו תקבלו שירות של סריקת מסמכים בתוך מספר דקות בלבד. הצוות המנוסה שלנו ייקח מכם את המסמך המבוקש ויסרוק אותו בתוך זמן קצר, ומיד לאחר הסריקה תקבלו את המסמך ישירות למחשב או למכשיר הנייד שלכם. מעולם לא היה קל יותר לסרוק מסמכים ברמה גבוהה! אז למה אתם מחכים? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את המסמכים לסריקה, ואנו נעשה סריקת מסמכים הכי טובה עבורכם. כך תוכלו להיות עם ראש שקט ולהתעסק בנושאים החשובים באמת עבורכם.

   שתף

   רשת אור סריקות הכל תחת קורת גג אחת!

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לחצו כאן להזמנת פלוטים וסריקות

    כל מה שרציתם לדעת

    אתם שואלים - אנחנו עונים

    כמה עולה הדפסה על בד?

    העלויות של הדפסה על חומר גלם כזה או אחר עשויות להשתנות בהתאם לבקשות מיוחדות ובהתאם לגודל המבוקש. אתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו תקבלו את המחיר הנוחים ביותר ואת אנשי המקצוע המנוסים ביותר שבאמצעותם תוכלו להגשים את כל החלומות שלכם. בסופו של יום המחיר חשוב אך הוא לא האלמנט היחידי שקובע כאשר מדברים על הנושא של הדפסה על בד. אצלנו תקבלו גם שילוב של מחיר משתלם במיוחד וגם אנשי מקצוע מנוסים אשר יעמדו לצדכם בכל שאלה או בעיה. כך שאתם אתם לא רוצים להתפשר הגעתם למקום האידיאלי עבורכם.

    כמה זמן מראש מוטב להזמין הדפסת תמונות על קנבס?

    אנו סבורים כי לחכות לדקה ה-90 זה אף פעם לא אידיאלי כאשר מדובר על הדפסת תמונות על קנבס. התהליך יכול לקחת מספר ימים, ולכן חשוב מאוד שלא תהיו בלחץ דבר שעלול להשפיע גם על התוצאה הסופית. ככל שתגיעו כמה ימים מראש, כך תוכלו לדעת שיש לכם מספיק זמן להגיע אל התוצאה המבוקשת. ביחד עם צוות המומחים שלנו נוכל לעזור לכם לבחור את התמונה המתאימה לכם, דבר שלעיתים עשוי לקחת קצת זמן. הדפסת תמונות על קנבס חייבת להיות ברמה גבוהה על מנת שתוכלו ליהנות מהתוצאה הסופית, עם הצוות שלנו בהחלט תוכלו לעשות זאת.

    כמה זמן לוקח הדפסת תמונות על קאפה?

    בשונה מאופציות אחרות, הדפסת תמונות על קאפה איננה לוקחת זמן רב, וזוהי אחת מהדרכים המהירות ביותר להדפיס תמונה מוגדלת. כך שאם אתם מחפשים פתרון מהיר עבור אירוע שקורה ממש בימים הקרובים, זה בהחלט יכול להיות הפתרון הטוב ביותר. אנו ממליצים לכם להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו על מנת שתוכלו ביחד איתם להגיע להחלטה הטובה ביותר עבורכם. הדפסת תמונות על קאפה זה איננו דבר של מה בכך, ולכן חשוב מאוד שתפנו אלינו על מנת לקבל חוות דעת מקצועית ואמינה.

    הדפסה על קנבס באיזה גודל?

    אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לעשות כאשר ניגשים להדפיס על קנבס זה לבחור את הגודל הנכון. לא מעט אנשים אינם חושבים על כך לעומק ובסופו של יום מגלים כי הם בחרו תמונה גדולה מידיי או קטנה מידיי. זוהי הסיבה שאתם צריכים לבצע הדפסה על קנבס אך ורק אצל מקצוענים אשר יעזרו לכם לקבל את כל ההחלטות החשובות הללו. הדעה הרווחת היא כי בסלון הבית מומלץ לבחור תמונות קנבס גדולות ומלבניות, ואילו לחדרי השינה ההמלצה היא לבחור תמונות בינוניות ומרובעות. כמובן שבסופו של יום ההחלטה היא בהתאם לשאר האלמנטים הקיימים בבית שלכם. אסור להקל ראש בעת הדפסה על קנבס, וצריך לקחת כל דבר בחשבון.